Главная Регистрация Вход

Для работы в проекте нужно Зарегистрироваться или Войти.

Теперь вы можете получать деньги, добавляя книги на наш сайт. Подробнее об этом читайте здесь.

Російсько-український словник

Іваницький С., Шумлянський Ф.
Російсько-український

Название Російсько-український словник
Автор Іваницький С. Шумлянський Ф.
Издательство Київ, "Обереги”
Год 2003
Метки словник
Размер 9.63 МБ
Рейтинг книги
0.00
(оценок < 5)
1 10

СКАЧАТЬ КНИГУ

ЧИТАТЬ ONLINE

БУМАЖНАЯ ВЕРСИЯ КНИГИ


Внаслідок науково-дослідницької роботи в основу словника покладено в значно зміненій формі матеріал, який міститься у «Словарі російсько-українському» М. Уманця й А. Спілки, доповнений найціннішими й необхіднішими додатками з «Русско-малоросского словаря» Є. Тимченка та «Словаря української мови» Б. Грінченка, а також з деяких термінологічних збірників і з власного запасу упорядників. «Російсько-український словник» Сергія Іваницького і Федора Шумлянського видано в 1918 р., у час боротьби за Українську державу, в якій, згідно з європейською традицією державотворення, мова титульної нації мала стати головним чинником національної консолідації... На жаль, і тепер завдання дерусифікації й розширення сфер використання української мови є таким же актуальним, як і на початку XX століття.

Друкується за виданням: С. Іваницький і Ф. Шумлянський «Російсько-український словник», 1918 р. Видання відділу народньої освіти Подільської Губерніяльної Народньої Управи. Вінниця. Нова друкарня Пойлішер та друкарня Міського Самоврядування.

У словнику подано близько 35000 слів. При підготовці нового видання автентично відтворено склад, зміст, форму подавання, виправлено помічені помилки.

Випущено на замовлення Державного комітету телебачення та радіомовлення України за програмою «Українська книга»Популярные книги раздела
История России. XX - начало XXI века. Учебник для 9 класса
Данилов А. А., Косулина Л. Г., Брандт М. Ю.
Биология. Бактерии, грибы, растения. 6 класс
Пасечник В.В.
Чтобы оставить отзыв от имени, Зарегистрируйтесь или войдите на сайт.